Vítejte na stránkách Jezdeckého klubu Dukovany!

čtvrtek 2. října 2008

Velká cena Vysočiny 19.8.2007Jezdecký klub Dukovany uspořádal v neděli 19.8.2007 jezdecké závody v parkurovém skákání
VELKÁ CENA VYSOČINY – II. ročník.

Akce se uskutečnila v jezdeckém areálu za statkem. Na pískovém kolbišti se utkalo 57 koní z kraje Vysočina a Jihomoravského kraje. Diváci tak mohli sledovat velmi vyrovnané výkony startujících v této disciplíně.
V soutěži ve stupni „Z“ soutěžilo 35 koní. Vítězkou se stala Jana Žáková na koni HURÓN z JS Havlíčkův Brod, na 2. místě Dominika Matyšková na koni KELLY z JO TJ Pálava Popice, na 3.místě Ludmila Slavíková na koni SORRY z SS Tretera, na 4. místě Petra Urbanová na koni FONTÉN z JK Union Brno, na 5. místě Štěpán Ježek na koni SANY 4 z JK Strixy.
V soutěži ve stupni „ZL“ soutěžilo 46 koní. Vítězkou se stala Kristýna Bémová na koni CEISSY z SSCHK Jindřichův Hradec, na 2. místě Jan Majerčík na koni LARASCO z JK Jindřichův Hradec, na 3. místě Veronika Bulíčková na koni LATIGO z JK Ideas Brno, na 4. místě Andrea Nahodilová na koni URSUS ze stáje ITAL.CE KA, na 5. místě Jan Majerčík na koni GENTLEMAN z JK Jindřichův Hradec.
V soutěži ve stupni „L*“ soutěžilo 21 koní. Vítězkou se stala Veronika Bulíčková na koni LATIGO z JK Ideas Brno, na 2. místě Andrea Nahodilová na koni URSUS ze stáje ITAL.CE KA, na 3. místě Ida Frýdlová na koni BOSTOŇ z JK Orlice Humpolec, na 4. místě Vladimír Tretera na koni NATAL z SS Tretera, na 5. místě Vladimír Tretera na koni CENTANO z SS Tretera.

Sbor rozhodčích pracoval ve složení Ing. Zdeněk Studenec, hlavní rozhodčí, Veronika Svobodová, Ing. Jan Schwarz, technickým delegátem byl Jaroslav Röhrich a parkur postavil Jiří Vejmělek. Celou akcí provázel Josef Kabátek.
Příjemné počasí přálo pořadatelům i soutěžícím.
Fotogalerie